13.díl-rok s Rose & Rock

Dnes, 30.10.2011 je to právě rok co nám vyšlo první číslo. Připravili jsme si pro Vás několik videí s kapelama, tak snad se bude líbit :). Najdete je v rubrice "ostatní videa".

 

 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diskusní téma: 13.díl-rok s Rose & Rock

Blablablalaaaa ...

Vojta | 12.11.2011

Musím se přiznat, že jsem na váš časopis narazil jen náhodou na netu. Čistě ze zvědavosti jsem se mrknul, co jste vlastně zač :D

Líbí se mi, že se soustředíte na začínající kapely, já jsem např. kromě Šmajdy a Zoči Voči (možná se tam ještě něco najde, ale nechce se mi to všechno vypisovat :D) doposud ostatní kapely neznal, ale s vašim "časopisem" se to změnilo :D :D :D :D

Ty videa co natáčíte jsou teda katastrofální, bylo by fajn, kdyby jste víc zapracovali na technice ... ale chápu, je to finančně dost náročné. Tudíž se nabízí otázka - Co nějací sponzoři?! ;) Soudím podle toho, že už fungujete rok, takže se asi nejedná o chvilkové spestření vaši zábavy ;)) Tohle bych promyslel! ;)

A co se týče grafického zpracování ... přiznám se, že do poloviny mě časopis odradil :D :D ale přelouskal jsem to a byl jsem příjemně překvapen posledním číslem! (jak se říká, to nejlepší na konec :D) Vzhledově je to nejlepší číslo, tudíž vzkazuji grafikům velkou pochvalu! Vzhled je vždy to nejdůežitější, to vždy upoutá čtenářovu pozornost ;) Fakt za tu grafiku chválím (ale jenom to poslední číslo a asi i to předposlední :D Je tam vidět ten styl grafiky, takže jóó, i to předposlední :D :D) Myslím, že jako internetový časopis máte budoucnoust ;) Máte před sebou ještě velkou dřinu, ale v podstatě jde o to, aby jste rozhodili sítě a dostali se víc do podvědomí lidí;) Držím palce ;)

Re: Blablablalaaaa ...

Šéf redaktorka Aduš | 01.12.2011

Ahoj :). Moc děkujeme za názory :). Vážíme si toho. Co se týká videí-víme, že je to nic moc...alee jak jsi zmínil, nejsou peníze. A co se týká sponzorů? No zatím se bohužel nenašel nikdo, kdo by nás chtěl sponzorovat. Pokud by se někdo našel, rády by jsme v budoucnu časopis z internetového přesunuli rovnou do novinových stánků.

V každém případě ti ještě jednou děkuji, snad se ti nějaké kapely zalíbili a jak říkáš, máme před sebou velký kus práce, ale snad se nám to vyplatí :).

A rozhodně se nejedná o chvilkové spestření naší zábavy, neboť mi to pomáhá i do budoucnosti :).

Takže ještě jednou děkuji a měj se fajn :). Budu ráda když nás budeš asopň trochu sledovat.

Aduš.

:o)

Romancice33 :) | 06.11.2011

Moc krásné číslo :)

Re: :o)

Redakorka Aduš | 08.11.2011

Děkujeme :)

Přidat nový příspěvek